ورود دادستان مهاباد به ماجرای افتتاح پرحاشیه واحد پارچه فروشی
ورود دادستان مهاباد به ماجرای افتتاح پرحاشیه واحد پارچه فروشی

روابط عمومی کل دادگستری آذربایجان‌غربی از ورود قاطعانه دادستان مهاباد به ماجرای پرحاشیه افتتاح یک واحد پارچه فروشی در این شهرستان خبر داد.

اکبر تایوغ  با اشاره به افتتاح پرحاشیه  یک واحد پارچه فروشی در مهاباد اظهار داشت: هفته گذشته یک واحد پارچه فروشی در مهاباد اقدام به مراسم افتتاحیه غیراخلاقی و استفاده از تبلیغات نامتعارف در این شهر کرده بود که به محض اطلاع دادستان این شهرستان پیگیر این موضوع شد.

وی ادامه داد: با ورود دادستانی مهاباد ضمن پلمب این واحد پارچه فروشی صاحب مغازه  شناسایی و تحویل مقامات قضایی شد و سایر عوامل دخیل نیز شناسایی و تحت تعقیب قرار گرفتند.

مسوول روابط عمومی  دادگستری آذربایجان غربی افزود: این پرونده هم اکنون توسط دادستانی مهاباد در دست بررسی و نتایج آن بعد از مشخص شدن اطلاع رسانی می‌شود.

 تایوغ با اشاره به عدم رعایت عرف و اخلاق و تبلیغات نامتعارف و حضور بانوان بدون رعایت موازین شرعی را از مهمترین تخلفات افتتاح این واحد صنفی اعلام و خاطرنشان کرد: دستگاه قضایی  در استان با سرعت و قاطعیت هرگونه تخلف صنفی رسیدگی و با هر گونه سهل انگاری در این خصوص برخورد قانونی خواهد کرد.

انتهای پیام/