رییس کل دادگستری آذربایجان‌غربی مدیر قضایی نمونه کشوری شد
رییس کل دادگستری آذربایجان‌غربی مدیر قضایی نمونه کشوری شد

دبیر ستاد بزرگداشت هفته قوه قضائیه گفت: رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی رتبه برتر مدیر قضایی نمونه کشوری در بین روسای کل دادگستری های کشور را کسب کرد.

اکبر تایوق اظهار داشت: در آخرین روز از هفته قوه قضائیه و در جلسه مسئولین عالی قضایی کشور که با حضور روسای کل دادگستری های کشور و به صورت ویدیو کنفرانس با اعضای شورای قضایی استانها  برگزار می شد پس از بیانات آیت ا… رئیسی ریاست معظم قوه قضائیه و ارائه گزارش توسط دادستان کل کشور و معاونین منابع انسانی و راهبردی قوه قضائیه، نوبت به معرفی برترین‌های دستگاه قضایی کشور در سال ۱۳۹۹ رسید.

وی  ادامه داد: در افتخاری کم سابقه که نصیب رئیس کل دادگستری استان شد به پاس تقدیر و تشکر از زحمات ناصر عتباتی در دادگستری استان اردبیل در سال ۱۳۹۹، ایشان به عنوان مدیر قضایی نمونه کشوری در بین روسای کل ۳۱ استان کشور انتخاب و با دریافت لوح تقدیر از دستان آیت ا… رئیسی ریاست قوه قضائیه مورد تقدیر قرار گرفتند.

تایوغ در پایان، این موفقیت چشم گیر و ارزشمند را به آقای دکتر عتباتی و مجموعه دستگاه قضایی استانهای اردبیل و آذربایجان‌غربی تبریک گفت و ابراز امیدواری کرد با حضور دکتر عتباتی در راس مجموعه دستگاه قضایی آذربایجان‌غربی رشد و بالندگی را در این مجموعه شاهد خواهیم بود.

انتهای پیام/