تنها راه مقابله با زورگویی دشمنان اسلام، مقاومت در برابر آنان است
تنها راه مقابله با زورگویی دشمنان اسلام، مقاومت در برابر آنان است

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه با اشاره به خروج خفت‌بار نیروهای آمریکایی از منطقه گفت: این امر نشان دهنده اهمیت مقاومت در مقابل استکبار جهانی به عنوان مهمترین عامل پیروزی است.

حجت الاسلام والمسلمین سیدمهدی قریشی در خطبه های این هفته نمازجمعه ارومیه افزود: نیروهای آمریکایی طی هفته های اخیر به صورت شبانه و با خواری از منطقه خارج می شوند و این امر مهمترین نشانه شکست آنان در منطقه است.

وی اضافه کرد: دنیای اسلام باید توجه داشته باشد که تنها راه مقابله با زورگویی دشمنان اسلام، مقاومت در برابر آنان است.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی با اشاره به آغاز دهه ولایت از چهارشنبه هفته آینده، همزمان با عید قربان اظهار کرد: این دهه بهترین فرصت برای تبیین آموزه های مربوط به اهمیت ولایت در جامعه اسلامی است.

حجت الاسلام والمسلمین قریشی ادامه داد: بر همه ما وظیفه است که از اعمال مربوط به این هفته از جمله نماز عید سعید قربان غفلت نکنیم و در صفوف فشرده، اتحاد خود را به دنیا نشان دهیم.

وی همچنین با تبریک عید سعید قربان که در اواخر هفته آینده است، بیان کرد: در این روز بسیاری از مردم اقدام به ذبح قربانی می کنند که با توجه به وضعیت معیشتی نامناسب بسیاری از خانواده ها، بهتر است این گوشت قربانی بین نیازمندان تقسیم شده و از آنان عفلت نکنیم.

وی با یادآوری مشکلات مربوط به کمبود آب و برق در استان طی روزها و هفته های اخیر گفت: صرفه جویی مردم و مسوولان برای گذر از این شرایط بحرانی ضروری است و همه باید در این خصوص همکاری لازم را داشته باشیم.

امام جمعه ارومیه اظهار امیدواری کرد که در دولت آینده برنامه ریزی لازم برای تامین آب و برق انجام گیرد تا این مشکلات دوباره تکرار نشود.

حجت الاسلام والمسلمین قریشی همچنین با اشاره به فرارسیدن ایام تابستان و اوقات فراغت دانش آموزان، نوجوانان و جوانان بیان کرد: والدین از این فرصت استفاده کرده و در راستای تربیت بیش از پیش کودکان و نوجوانان اهتمام لازم را داشته باشند.

انتهای پیام/