نامزدهای شورای شهر از ورود به مباحث قومیتی پرهیز کنند/ دعوت از مردم برای حضور در انتخابات

نامزدهای شورای شهر از ورود به مباحث قومیتی پرهیز کنند/ دعوت از مردم برای حضور در انتخابات

حجت‌الاسلام و المسلمین سید مهدی قریشی نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌غربی و امام جمعه شهر ارومیه در دیدار با نامزدهای شورای شهر ارومیه اظهار داشت: در تمامی فعالیت های سیاسی، اجتماعی و شهری سعی کنید کار های خود را در راستای جلب رضای خداوند متعال انجام بدهید؛ یقینا کسانی که در راه کسب رضای خداوند کار می‌کنند پیروز هستند.

قریشی گفت: در روز قیامت هیچ سمت، پست، ثروت و مقامی انسان را نجات نخواهد داد چرا که تنها راه نجات در روز قیامت، ایمان و عمل صالح است؛ نامزد های شورای شهر اولویت خود را خدمت به مردم قرار بدهند حتی اگر رای نیاوردند یقینا پیروز میدان خواهند بود.

وی با اشاره به اهمیت وحدت و اتحاد در جامعه اسلامی وبه خصوص شهر ارومیه، تصریح کرد: یکی از مباحثی که جامعه اسلامی و در راس آن شهر ارومیه به آن احتیاج دارد بحث اتحاد و وحدت مابین ادیان، مذاهب و اقوام هست، خداوند متعال مسلمان را به وحدت دعوت کرده‌است.

حجت‌الاسلام و المسلمین سید مهدی قریشی بیان کرد: مقام معظم رهبری در بیانات مختلف خود بر بحث وحدت مابین اقوام و مذاهب تأکید کرده است لذا نامزد های شورای شهر از مباحث قومیتی، مذهبی اجتناب کنند چرا که اگر وحدت در جامعه جاری و ساری شود یقینا شهر ارومیه پیشرفت خواهد کرد.

قریشی ادامه داد: نامزد های شورای شهر ارومیه خود را با برنامه ها، توانایی ها و ویژگی های که دارند خود را تبلیغ کنند و اولویت کاری خود خدمت به مردم قرار بدهند.

این مقام مسئول اظهار داشت: نامزد های شورای شهر برنامه های خود براساس مباحث قومیتی و مذهبی تبلیغ نکنند چرا که این موضوع سبب بدبینی مردم نسبت به جامعه می‌شود.

قریشی تصریح کرد:در ایام انتخابات عکس‌های خانوادگی نامزدهای انتخاباتی در سطح فضای مجازی منتشر می‌شود که این اقدام بسیار ناخوشایند است و در روز قیامت باید پاسخگو باشیم.

انتهای پیام/