دیدار نمایندگان مجلس با سران فتنه مایه تاسف است/ مردم در انتخاب نمایندگان خود دقت کافی داشته باشند

دیدار نمایندگان مجلس با سران فتنه مایه تاسف است/ مردم در انتخاب نمایندگان خود دقت کافی داشته باشند

حجت الاسلام و المسلمین سید مهدی قریشی در خطبه های آخرین نماز جمعه ارومیه در سال جاری، اظهار داشت: دیدار برخی نمایندگان مجلس با سران فتنه که نقش اساسی در ناآرامی های ۸۸ داشتند قابل توجیه نیست.
وی، افزود: با وجود تاکید رهبر انقلاب بر نقش سران فتنه در ناآرامی‌ها، این اقدام نمایندگان ذلت و مایه تاسف و حسرت است و باید عبرت برای مردم باشد که در انتحابات آتی چنین افرادی را طرد کنند.
نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی، عنوان کرد: این اقدام نمایندگان چه مفهومی جز ناشکری و ناسپاسی دارد؟ چه بیانی می‌توان در قبال این رفتار نادرست آن‌ها داشت؟
وی، با اشاره به سفر اخیر رییس جمهور به عراق، ابراز داشت: استقبال با عزت از رییس جمهوری اسلامی ایران در برابر استقبال سخیفانه و مخفیانه از ترامپ با آن هزینه کلان نشانگر جایگاه والای ایران اسلامی است.
حجت‌الاسلام قریشی، گفت: دیدار با مسئولان عراق و حضور در حرم ائمه(ع) عزت و اقتدار کشور را نمایان ساخت.
وی، تاکید کرد: با وجود تمام مشکلات شاهد عزت و عظمت کشور هستیم که در برابر ذلت کشورهای غربی است.
وی، با اشاره به اعطای نشان افتخار از سوی رهبر انقلاب به سردار قاسم سلیمانی، گفت: باید به داشتن چنین شخصیت‌هایی افتخار کنیم که برای آزادمران دنیا تکیه‌گاه و افتخار محسوب می‌شوند.
امام جمعه ارومیه، ابراز داشت: بیانات رهبر انقلاب خطاب به سردار سلیمانی و آرزوی شهادت برای وی موضوعی بود که جایگاه والای این سردار را نشان می‌دهد.
وی، در بخش دیگری از سخنان خود، ایام اعتکاف را جزو مهم‌ترین روزها دانست که موجب عبادت و نزدیکی به خدا و تسکین روحی انسان می‌شود و عنوان کرد: صدقه در روزهای اعتکاف را فراموش نکنیم.
حجت‌الاسلام قریشی، در پایان سخنان خود، از تمام مدیران، سیاسیون و احزاب خواست تا نسبت به تاکیدات رهبر انقلاب جدیت داشته باشند.
انتهای پیام/