تجمع ۴۰ هزار نفری بسیجیان در آذربایجان غربی برگزار شد
تجمع ۴۰ هزار نفری بسیجیان در آذربایجان غربی برگزار شد
رزمایش محمد رسول الله(ص) با حضور هزاران بسیجی با صلابت و شهادت طلب در آذربایجان غربی برگزار شد.

صبح امروز همزمان با سراسر کشور سومین مرحله اقتدار عاشورایی بسیجیان سپاه حضرت محمد(ص)۲  با حضور پر شور و با اقتدار بسیجیان آذربایجان غربی  و مسئولان لشگری و کشوری درمحل استادیوم تختی ارومیه برگزار شد.

این رزمایش که با شرکت ۲۵ هزار نفر از بسیجیان منتخب شهر ارومیه  و ۱۵ هزار بسیجی منتخب از شهرهای مجاور مرکز آذربایجان غربی برگزار شد هدف تغییر روند محاسبات دشمن، نشان‌دادن اقتدار بسیج، ایجاد شورونشاط در بین بسیجیان و امیدآفرینی در سطح جامعه  را به دنبال داشت.

در این رزمایش بانوان ایثارگر و آقایان شهادت با اقتدار، شیعه و سنی حاضر شده و باری دیگر با قدرت و اقتدار مشتی محکم از جنس وحدت بر دهان یاوه گویان و دشمنان زدند.

* رزمایش اقتدار بسیجیان نشان از موج کوچک برخواسته از اقیانوس است

سردار حبیب شهسواری ،فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی در رزمایش ۴۰ هزار نفری بسیجیان گردان های بیت المقدس آذربایجان غربی، اظهار داشت: ما وارثان مکتب حسینی حاملان رسالت حضرت زینب(س) پیام رسان فرهنگ کربلا هستیم و این شعور حسینی و شور انقلابی از امام راحل به ارث رسیده است.

وی، ادامه داد: تربیت یافتگان مکتب عشق با ریشه تنومندی درخت انقلاب با لوای محمد رسول الله(ص) اقتدار و عظمت خود را به جهانیان نشان دادند.

* آمریکا و استکبار را زیر چکمه های بسیجیان له می کنیم

همچنین در ادامه حجت الاسلام و المسلمین سید مهدی قریشی،نماینده ولی فقیه در استان ، ‌با اشاره به نقش بسیج در محرومیت زدایی افزود: نقش بسیج از ابتدای تاسیس تا کنون پر رنگ است و امروز شاهد خدمت رسانی صدها هزار نفر از بسیجیان در مناطق محروم کشور در حوزه های سازندگی هستیم، نگاه همه مردم به بسیج بسیار مثبت است و از همین رو جوانان زیادی حول بسیج سازندگی گرد هم جمع شدند.

وی تاکید کرد: در سال های اخیر نقش بسیج نقش کلیدی و محوری بوده است و هرکجا ما توانستیم بسیجی عمل کنیم پیشرفت کرده ایم، اگر مسئولان بسیجی وار کار کردن را یاد بگیرند قطعاً بسیاری از مشکلات حل می شود.

*در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی پوزه دشمنان به خاک مالیده می شود

درپایان این رزمایش،سردار رمضان شریف،سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، با اشاره به فرارسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران اظهار داشت: با امکانات بروز و لجستیک پیشرفته ایران آمریکا در برابر صلابت و اقتدار ایران زانو زده و عذرخواهی کردند، مسئولین آن ها به التماس افتادند و ما پس از طی مراحل قانونی آن ها را رها کردیم.

وی با تاکید بر اینکه دیگر زمان ترساندن ملت ها با به رخ کشیدن قدرت نظامی گذشته است، ابراز کرد: از همین تریبون اعلام می کنیم به محض این که کوچکترین خطایی از شما سر بزند به شدید ترین شکل ممکن پاسخ آن را خواهید دید.

*قصد اهانت کنید سیلی سختی می بینید

سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، با اشاره به این که هریک از دشمنان قصد اهانت به ملت ایران اسلامی داشته باشد سیلی سختی میبیند، گفت: دشمنان قصد دارند تا دوباره منافقان را علیه ملت ایران قرار دهند، برای مردم مرزنشین ما نسخه می پیچند اما نمی دانند خیالی باطل داشته و گوشمالی سختی میبینند.

وی افزود: به آمریکایی ها می گوییم با ریسمان پوسیده منافقان به چاه نروید که قطعا نابود می شوید، با سخنان بیهوده ای چون تورقوز آباد خوش باشید که زیرکی جوان ایرانی را نشان داد.

سردار شریف، بیان کرد: رهبری مقتدر و فرهنگ غنی و ملت رشید توطئه های دشمنان را ناکام می گذارد ملت ما در ۴۰ سال گذشته تهدید ها را به فرصت تبدیل کرده و کشور را امروز نیز به کشوری اقتصادی پیشرفته و مقتدر تبدیل می کنیم تا این تیر شما نیز به سنگ بخورد چرا که در پس هر مقاومتی یک پیروزی بزرگ نهفته است

انتهای پیام/