فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی:  ارسال ۱۵۰ کامیون کمک مردمی توسط سپاه و بسیج آذربایجان‌غربی به کرمانشاه/ تا رفع مشکلات زلزله‌زدگان با تمام وجود در کنار مردم هستیم

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی: ارسال ۱۵۰ کامیون کمک مردمی توسط سپاه و بسیج آذربایجان‌غربی به کرمانشاه/ تا رفع مشکلات زلزله‌زدگان با تمام وجود در کنار مردم هستیم

سردار سرتیپ دوم پاسدار عابدین خرم در حاشیه بازدید از مناطق زلزه زده کرمانشاه در گفت‌و‌گو با خبرنگار اعزامیاروم‌نیوز به مناطق زلزله زده، گفت: از همان روزهای اول بعد از زلزله کرمانشاه مردم آذربایجان غربی از همه اقوام و مذاهب سر از پا نشناخته بصورت خود جوش برای کمک به زلزله زدگان اقدام کردند.

وی، افزود: تقریبا پس از گذشت ۳ روز از زلزله پایگاهی در ثلاث بابا جانی ایجاد شده و کمک های مردم آذربایجان غربی به این منطقه ارسال شده است و همچنین پایگاه دیگر در منطقه گهواره برای کمک به افراد این منطقه ایجاد شده است.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی، گفت: تا به امروز به وسیله ۱۵۰ دستگاه کامیون و تریلر نیازمندی های این مناطق تامین شده و بیش از ۱۰ هزار پتو و ۵۰۰ چادر به منطقه انتقال و توزیع شده است.

وی، افزود: برای بررسی و کمک رسانی به مناطق روستایی این شهرستان ها نیز گروهی برای سرکشی و بررسی نیازمندی های مردم این مناطق اعزام شده است.

سردار خرّم، تصریح کرد: بخشی از نیازمندی های اورژانسی مردم حادثه دیده تامین شده و برای آرامش و تکمیل ساختمان های مسکونی بررسی های لازم صورت می گیرد و هر جایی که نیاز اروژانسی داشته باشد از جمله توزیع چادر، پتو، وسایل گرمایشی، پلاستیک و مواد غذایی به سرعت انجام می گیرد.

وی، ادامه داد: امروز همه مردم ایران برای کمک به مردم زلزله زده کرمانشاه یک دل و یکپارچه شده اند و در کنار این مردم هستند و امیدواریم که این امید، اخلاص، ارادت و  همبستگی موجب کاهش بخشی از درد های مردم منطقه کرمانشاه شود.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی، با ارزیابی وضعیت منطقه زلزله زده ثلاث بابا جانی و روستاهای اطراف آن گفت: وضعیت این منطقه بهتر از منطقه سر پل ذهاب است و نیروهای امدادی می توانند به هر گونه نیاز مردم را به سرعت پاسخ دهند.

وی، خاطرنشان کرد: تا روزی که مشکلات مردم زلزله زده حل نشود، سپاه و بسیج در کنار مردم خواهند بود و با تمام وجود به مردم زلزله زده کمک می کنند چون این مردم زمانی در تامین امنیت منطقه و دفاع از کشور تاثیر گذار بودند.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی، با تأکید بر تسریع در روند امدادرسانی به دلیل شرایط سرد آب و هوایی گفت: تأمین نیازمندی ها سرمایشی و حل مشکلات مسکن با کمک همه دستگاه ها از جمله هلال احمر، بنیاد مسکن، سپاه و بسیج به سرعت انجام گیرد تا مشکلات مردم بیش از این نشود.

انتهای پیام/