برای بهبود شاخص سلامت باز هم به آذربایجان غربی سفر می کنم / این استان را خانه خود می دانم

برای بهبود شاخص سلامت باز هم به آذربایجان غربی سفر می کنم / این استان را خانه خود می دانم

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: طی چهار سال گذشته بخش عمده تمرکزمان را صرف بهبود شاخص سلامت کردیم.

علی ربیعی در جلسه شورای ادارای آذربایجان غربی با اشاره به شاخص ترین اقدامات انجام شده توسط وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در دولت یازدهم اظهار کرد:  یکی از اولویت های ما در چهار سال گذشته بهبود شاخص سلامت بود و با تلاش های انجام شده اکنون همه ایرانیان از دفترچه بیمه خدمات پایه درمانی بهره مند شده اند.

وی افزود: وزارت کار همچنین پیگیر بحث بیمه فراگیر است تا بواسطه تحقق آن همه مردم از امکان بازنشستگی برخوردار باشند.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تصریح کرد: از کاستی های آذربایجان غربی در حوزه بهداشت و درمان مطلعم و باز هم آمادگی دارم برای بهبود شاخص های آذربایجان غربی باز هم به این استان سفر کنم.

ربیعی ضمن بیان این که آذربایجان غربی را خانه خود می دانم، گفت: فرزند اولم در ارومیه متولد شده و اینجا تنها شهری است که پس از تهران نمازم را در آن کامل می خوانم.

وی ابراز داشت: در حال بررسی میزان استعدادها و ظرفیت های هر استان هستیم تا از طریق فعال سازی آن ها اشتغال ایجاد کرده و به رشد و توسعه آن ها کمک کنیم.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ادامه با تشریح دلایل پیروزی حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری اظهار کرد: از نظر من دولت روحانی دولت عقلانیت، سختکوشی وجامع است و مردم به همین خاطر به او رای داده اند.

ربیعی خاطرنشان کرد: پس از رای مجدد مردم به روحانی ما مدیران اجرایی باید با سختکوشی بیشتری در دوره جدید کار کنیم و عمیقا این واقعیت را باور کنیم که وقتمان برای حل مشکلات کشور بسیار محدود است.

انتهای پیام/