قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب خبری وردپرس

پایگاه خبری تحلیلی ندای ارومیـه

ندای ارومیه، چشم بینای آذربایجان


امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۴۰۲
تفکر امام خمینی(ره) و بسیج عامل پیروزی در عراق و سوریه است/ برای تحقق حکومت جهانی مستضعفین آماده باش هستیم

تفکر امام خمینی(ره) و بسیج عامل پیروزی در عراق و سوریه است/ برای تحقق حکومت جهانی مستضعفین آماده باش هستیم

به گزارش ندای ارومیه، قربانعلی سعادت  در صبحگاه مشترک بسیجیان ارومیه در رزمایش الی بیت المقدس افزود: درک درست مردم از اعتقادات و مبانی اسلام موجب شکل گیری نظام و انقلاب اسلامی شد و امروز بعد از گذشته ۳۹ سال از عمر انقلاب اسلامی شاهدیم که اولین پایگاه مقاومت انقلاب مستضعفین اولین تفکر خود را که تفکر بسیجی محسوب می شود، صادر کرده است.

وی اضافه کرد: امام خمینی (ره) یاران خود را در بدو پیروزی انقلاب در گهواره می دیدند و امروز شاهد جلوه گری آن در بسیج و ثمرات این تفکر بزرگ هستیم.

وی بیان کرد: تفکر صادر شده بسیج امروز موجب آزادی موصل شده و مردم عراق توانسته اند تحت آموزش ها و سازماندهی های انجام شده این منطقه را آزاد کنند.

سعادت ادامه داد: پیروزی مردم سوریه نیز امروز حاصل و برگرفته از تفکرات امام خمینی (ره) و تفکرات بسیج است و این مسیر به درستی هدایت می شود.

وی افزود: وعده الهی که مستضعفان جهان روزی رهبران دنیا خواهند بود، نطفه اش امروز بسته شده و ملت ایران برای تحقق حکومت جهانی مستضعفان در حالت آماده باش هستند.

در ابتدای این رزمایش استاندار آذربایجان غربی، فرمانده سپاه شهدای استان و جمعی از فرماندهان سپاه و مسئولان استان با حضور در میدان و جمع بسیجیان نسبت به مقام شامخ شهدا ادای احترام کردند.

هدف از برگزاری این رزمایش ارتقای توان و آمادگی رزمی گردان های واکنش سریع بیت المقدس، نمایش اقتدار، وحدت و همدلی، تمرین و تداوم آموزش های یگانی، شبیه سازی یک عملیات واقعی با تهدیدات احتمالی و به روز است.

انتهای پیام/