سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تمام توان در برابر توطئه های شیطانی دشمنان ایستاده است

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تمام توان در برابر توطئه های شیطانی دشمنان ایستاده است

سرهنگ کریم علینژاد در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی ندای ارومیه، با اشاره به فرارسیدن سالروز تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، اظهار کرد: در شرایطی که دشمنان قسم خورده اسلام در پی پیروزی انقلاب اسلامی با تمام توان در برابر عزم و اراده الهی ملت ایران صف کشیده بودند، حضرت امام خمینی (ره) با تدبیر و آینده نگری عمیق خود، طی فرمانی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را رسما تاسیس فرمودند تا تجلی اراده مردم انقلابی ایران برای مقاومت در برابر شیطان صفتان و مستکبران عالم باشد.
وی افزود: این نهاد مقدس با جهاد توام با ایمان و ولایتمداری جانفشانی ها و فداکاری های بی نظیری را در میادن نبرد حق علیه باطل از خود به نمایش گذاشت و امید دشمنان برای ضربه زدن به میهن اسلامی از طریق جنگ سخت نقش بر آب کرد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه ارومیه تصریح کرد: پس از ناامیدی از هجمه های سخت، دشمنان رویکرد خود را در مواجهه با انقلاب اسلامی تغییر داده و با توسل به جنگ نرم توان خود را صرف تغییر فرهنگ و باور های مردم کردند که در این عرصه نیز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همچون سدی استوار در برابر توطئه های شیطانی آنان ایستاده است.

وی ابراز داشت: امروز می توان با افتخار گفت که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی طی ۳۸ سال گذشته حتی لحظه ای سنگرهای صیانت از اسلام و انقلاب و کشور را رها نکرده و ثابت قدمی خود را در این مسیر الهی به جهانیان ثابت کرده است.
سرهنگ علی نژاد در ادامه افزود: به حول و قوه الهی شجره طیبه سپاه امروز با رسیدن به این درجه از بلوغ و آمادگی، بازدارندگی را به معنای واقعی کلمه برای کشور به ارمغان داشته و به بازویی پر توان جهت مقابله با دشمنان انقلاب اسلامی تبدیل شده است.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه ارومیه ضمن تبریک این روز تاریخی که یادگار معنوی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (ره) است خاطرنشان کرد:  سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به حول و قوه الهی و تحت هدایت های حکیمانه مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه ای (مد ظله العالی) لحظه ای از مقاومت در برابر توطئه های دشمنان و ادامه راه حضرت اباعبدالله (ع) دریغ نخواهد کرد.

انتهای پیام/