آیا

آیا مسعود شمس نژاد یکی از کاندیداهای ثبت نام کرده در انتخابات مجلس نهم و نفر اول نظر سنجی سایت مرجع انتخابات مجلس در انتخابات شورا هم حضور خواهد داشت؟!

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ندای ارومیـــــه، مسعود شمس نژاد یکی از افراد ثبت نام کننده در انتخابات مجلس نهم بود که بنا به دلایلی صلاحیتش مورد تأیید قرار نگرفت.

شمس نژاد با توجه به شغلش که از وکلای دادگستری می باشد دارای طرفداران زیادی در بین آحاد مردم و به خصوص مردم کرد است.

رد صلاحیت وی در انتخابات مجلس موجبات ناراحتی طرفدارانش در آن برهه از زمان را فراهم آورده بود که با درایت و ذکاوت وی خدشه ای به روند انتخابات وارد نشد و نامبرده با حالتی امیدوار به نوعی حالت سکوت را بر خود اختیار کرد.

شمس نژاد در نظرسنجی صورت گرفته در سایت انتخابات مجلس www.ipe9.com   که سایت مرجع انتخابات و وابسته به خانه ملت بود،به صورت قابل توجهی بالاتر از سایر رقبا در رتبه اول قرار گرفت که این خود دلیلی بر شایستگی وی به نظر طرفدارانش محسوب می شود.

وی وکیل پایه یک دادگستری ، مشاور حقوقی و جزایی و کارشناس ارشد جرم شناسی و مدرس دانشگاه می باشد که به نظر می رسد نزدیکی وی با دانشجویان به وسعت طرفدارانش در جامعه افزوده است و گفته می شود نفوذ قابل توجهش در بین توده جامعه کردی و روحانیت اهل تسنن نیز به این مهم افزوده است.

حال این سؤال در ذهن مردم و رسانه ها ایجاد شده که آیا پس از انتخابات مجلس شمس نژاد در انتخابات شورای شهر ارومیه نیز شرکت خواهد کرد؟! و وی پس از انتخابات مجلس چه جبهه ای را برای خود انتخاب کرده بر چه اساس و اصولی رفتار خواهد نمود؟!