×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
true
false

حجت‌الاسلام و المسلمین حسین طیبی‌فر در مراسم پایانی راهپیمایی ۱۳ آبان ارومیه، اظهار داشت: آمریکا در سال‌های مختلف و در دوره‌های مختلف تاریخی بیش از هزاران نفر از مردم دنیا را کشته و این امر در بیش از ۷۶ جلد اسناد لانه جاسوسی برای ما آشکار است.

وی، افزود: دشمنی نظام استکبار ماندگار بودهو قائم به شخص نیست. آن‌ها حرکتی علیه اسلام به راه انداختند، امروز به‌نام هسته‌ای جنگ می‌کنند اما آمریکا با اصل اسلام و آزادی‌خواهی مشکل دارد.

جانشین نماینده  ولی‌فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، با اشاره به اینکه آمریکا در برجام دنبال بازی سه سر برد بود، عنوان کرد: براندازی ایران، روی آوردن به مذاکره و نیز تضعیف قدرت ایران اصلی‌ترین هدف آمریکا بود که در برجام دنبال می‌کرد.

وی، ادامه داد: امروز قدرت نظامی ما مولفه قدرت است. آمریکا با تمام وجود در قصه برجام قرار بود به اهداف خود برسد اما هوشیاری رهبر معظم انقلاب نگذاشت به این هدف‌ها برسد.

طیبی‌فر، بیان داشت: زمانی که مذاکره جواب نداد صحبت‌ها شروع  شد، بعد از عقب‌نشینی آمریکا با وجودی که ما تعهدات خود را به سرانجام رساندیم دشمن باور نکرد ما به اینجا برسیم.

وی، اسقاط هواپیمای بدون سرنشین آمریکا را یکی از نمونه‌های اقتدار نظام اسلامی دانست و تاکید کرد: آمریکا ۲ فروند بیشتر از پهپادهای پیشرفته خود نداشت که به دست جوان‌های این کشور و وسیله ساخته شده با فکر جوانان این کشور سرنگون شد.

جانشین نماینده  ولی‌فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، گفت: کشتی نفتی ما را در آب‌های بین‌المللی تسخیر کردند و خیال کردند همانند گذشته‌ها ایران همان ملتی است که زیر بار زور آن‌ها می‌رود، هرچه از آن‌ها خواستند کشتی را آزاد کنند گوش نکردند و گفت باید کسانی که تجاوز به کشتی ما کردند مجازات بشوند.

وی، خاطرنشان کرد: آن‌ها برای نفتکش ما پول میخواستند، گذر از انفعال به مقاومت فعال موجب تغییر شد، سال‌ها تهدید نظامی علیه ایران می‌زدند، اما فهمیدند تهدید نظامی کشوری که با توانایی خودشان قدرای به دست آورده‌اند که می‌توانند به توانایی آمریکا حمله کنند این خیال را ناتمام گذاشت. قدرت ایران در دنیا مطرح است همان طوری که تمدن آمریکایی به‌عنوان ویترین غرب رو به زوال است.

حجت‌الاسلام طیبی‌فر، عنوان کرد: امروز در کشور اسلامی ما اندیشه استکبارستیزی به‌عنوان اندیشه عمومی است هرکس در این کشور دستش به طرف آمریکا چشمش به بیگانه و نگاهش به بیرون باشد استکبار را تجربه کرده و دیدیم چه بلایی سر برخی کشورها آورده است می‌گویند فراموش کردیم چه وعده‌هایی به ملت ایران دادیم آمریکا برای آزادی گروگان‌های لانه جاسوسی تعهد کرد دارایی‌های ایران را آزاد کند و تحریم‌ها را بردارد و بعد از آن همه را فراموش کرد.

وی، گفت: آمریکا هر اساس با جمهوری اسلامی مشکل دارد، با ملت ایران مشکل دارد، ۶ ماه قبل از روی کار آمدن ترامپ کسی کتابی نوشته که ما باید ملت ایران را تحت فشار قرار دهیم و بر این اساس عمل می‌کنند. امروز اگر کشور ما بخواهد در برابر خواسته‌های بیگانگان پیروز شود هیچ راهی جز گوش دادن به حرف رهبری ندارد.

وی، همچنین ابراز داشت: هرکجا اطاعت از رهبری کردیم باعث پیشرفقتمان شد و هرجا عقب ماندیم به دلیل سرپیچی از رهبری بوده است.

جانشین نماینده  ولی‌فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، خاطرنشان کرد: مشکلات اقتصادی امروز کشور باید گوش به رهبری بدیم تا حل شود. در غیر این‌صورت جمهوری اسلامی نمی‌تواند از زیر بار مشکلات بیرون آید.

وی، بیان داشت: باید دست به زانوی خود زد تا بلند شد، اقتصاد مقاومتی معنایش این است.

حجت‌الاسلام طیبی‌فر، گفت: امروز قوه قضائیه برای مهار کسانی که دستبرد به بیت المال زده‌اند، وارد عمل شده، برخی از برخورد قوه قضائیه ناراحت و عصبانی‌اند چرا‌که دست آنها را از بیت‌المال قطع کرده، قوه قضائیه باید مورد حمایت قرار گیرد تا با خاطیان برخورد کند.

جانشین نماینده  ولی‌فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، عنوان کرد: اگر امروز مجلس وظیفه‌اش را خوب انجام می‌داد ما این همه خلاف نداشتیم.

وی، در پایان سخنان خود، اظهار داشت: امروز آمریکا در حال عقب‌نشینی است و این به واسطه همت و عزت شما مردم و هدایت های رهبر معظم انقلاب اسلامی است.

انتهای پیام/

false
true
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false