×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
true
false

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: با پیشنهاد انحلال سازمان حمایت از مصرف کننده و تولیدکننده که از زبان اقتصاددانان لیبرال مطرح می شود مخالفم و معتقدم حامیان اقتصاد بازار آزاد قبل از پیشنهاد جدید باید پاسخگوی عملکرد قبلیشان باشند.

نادر قاضی پور در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی ندای ارومیه اظهار کرد: برخی طرفداران اقتصاد بازار آزاد یا همان اقتصاد سرمایه داری طی سال ها و دهه های گذشته پیشنهاداتی را که تضمین کننده منافع ثروتمندان بوده است را به عنوان نسخه های نجات بخش اقتصاد کشور مطرح کرده اند.

وی افزود: این قشر از اقتصاددانان اگر راست می گویند قبل از ارائه پیشنهادات جدید پاسخ بدهند ۱۴ میلیارد دلاری که برای واردات کالاهای اساسی در نظر گرفته شده بود کجا رفته است.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: امروز از طراحی کنندگان نسخه های اقتصادی که طی سال های گذشته اجرا شد باید پرسید چه میزان از کالاهای اساسی که با تخصیص ارز وارد کشور شده به دست مردم رسیده است.

قاضی پور ابراز داشت: در برخی روستاها حتی یک گونی برنج یا یک عدد روغن به دست اقشار ضعیف مردم نرسیده است.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در ادامه گفت: کسانی که امروز پیشنهاد انحلال سازمان حمایت و سازمان تعذیرات را مطرح می کنند آیا از نتایج طرح های فاجعه بار قبلی نظیر حذف کارت سوخت خجالت نمی کشند.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: اقتصاددانان طرفدار بازار آزاد یا همان اقتصاد سرمایه داری با نسخه های خود کشور را به سمت ناکجا آباد سوق داده و می دهند.

انتهای پیام/

false
true
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false