×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
true
false

امیر سحابی در گفتگو با پایگاه خبری تحلیلی ندای ارومیه اظهار کرد: یکی از عوامل اصلی که منجر به بروز آب گرفتگی در معابر می شود وجود کانال های ضروری مشکل دار است که البته صرفا مربوط به چند سال اخیر نمی شوند و سال هاست برای شهر مشکل ساز هستند.

وی افزود: عوامل دیگری که موجب بروز این مشکل می شوند، هدایت روان آب ها از منازل به جوی های و همچنین تخلیه زباله ها توسط برخی از مردم در درون کانال ها است که در زمان بارندگی جلوی عبور آب را می گیرند.

معاون خدمات شهری شهرداری ارومیه تصریح کرد: تمامی موارد مشکل ساز احصاء شده و رفع آن ها در دستور کار قرار گرفته است.

وی در ادامه در رابطه با مشکل آب گرفتگی معابر در مناطق حاشیه شهر ابراز داشت: غالبا اقدامات برخی از شهروندان در تفکیک و ساخت و ساز های غیر قانونی، بدون رعایت شیب زمین و لحاظ محل خروج روان آب ها در مناطق حاشیه شهر از عوامل بروز این مشکل است.

سحابی در ادامه گفت: برای حل مشکل آب گرفتگی در مناطق حاشیه شهر حضورا در آن مناطق حاضر می شویم تا نقاطی را برای هدایت روان آب ها انتخاب کنیم و حتی در مواقع لزوم قسمتی را آزادسازی کرده و به عنوان یک مجرای تخلیه آب در نظر می گیریم.

وی افزود: ۲۴ ساعت قبل از هر بارندگی نیروهای ما آمادگی کامل را دارند تا در صورت بروز مشکل به موقع در محل حاضر شده و آن را رفع نمایند گرچه در برخی موارد، مانند مشکلاتی که بواسطه شیب منفی ایجاد می شود هر چقدر نیروی انسانی هم به آن منطقه اعزام شود کاری از دست کسی بر نخواهد آمد و حل مشکل کمی دشوار خواهد بود.

معاون خدمات شهری شهرداری ارومیه خاطرنشان کرد: در اکثر مناطقی که نیاز به احداث کانال های اصلی داشتند اقدام به ایجاد آن ها کرده ایم و احداث آن در سایر مناطق نیز در دستور کار ما قرار دارد.

انتهای پیام/

false
true
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد