×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
true
false

مدیر کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری آذربایجان غربی گفت: مجوز ۳۰طرح سرمایه گذاری با حجم بالغ بر چهار هزار و ۵۰۰میلیارد ریال در سطح استان صادر شده است.

جلیل جباری مدیر کل صنایع دستی،میراث فرهنگی و گردشگری آذربایجان غربی در نشست کمیته تبلیغات، بازاریابی وگردشگری در فضای مجازی که با هدف معرفی جاذبه های گردشگری آذربایجان غربی برگزار گردید اظهار کرد :اداره کل میراث فرهنگی اقدامات خویش را آغاز کرده است و چندین رویکرد را در دستور کار قرار داده که یکی از این رویکردها در ترغیب مسافران در سفر به غرب کشور است و اهداف این نشست توجه به گردشگری و توجه به توسعه گردشگری روستایی و معرفی روستاهای مستعد این کار،و بوم گردهای فعال در استان و رونق هر چه بیشتر آن می باشد.

وی افزود:تاکنون ۳۰عنوان موسسه جدید برای ایجاد مکان های رفاهی صورت گرفته است و افزایش مجموعه تجاری و مجموعه پذیرایی خوب و هم چنین راه اندازی موج های آبی کمک شایانی در جذب گردشگر خواهد بود.

وی در ادامه گفت:در راستای اطلاع رسانی هر چه بیشتر گردشگری پرتال جامعی درباره گردشگری در حال تکمیل است که تمام اطلاعات گردشگری در داخل سایت قرار داده خواهد شد و بحث تولید فیلم در دستور کار قرار داده شده که برای ۷شهرستان فیلمی بین ۱۰الی۱۵دقیقه و به ۳زبان ترکی استانبولی، فارسی و انگلیسی تولید شده است و ۵۰جاذبه مهم استان انتخاب شده از جمله بازار ارومیه و مسجد جامع و….که با تصویر برداری مناسب انجام شده است.

وی ابراز داشت: یکی از ضعف های عمده استان،ضعف در اطلاع رسانی اطلاعات گردشگری به مسافران است.

وی خاطر نشان کرد :ما نتوانسته ایم این کار را گسترش دهیم ونقش مطبوعات و رسانه را در پیشبرد اهداف بسیار مهم دانست و آمادگی پرداخت هر گونه سرمایه برای تبلیغ در فضای مجازی و هر گونه کمک در خصوص توسعه جاذبه های گردشگری استان می باشد.

انتهای پیام/

false
true
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد