×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
true
false

در نخستین اجلاس ملی چهره‌های ماندگار مدیریت و کارآفرینی کشور در سال ۹۶ مهرداد فوج لعلی به عنوان چهره ماندگار مدیریت و کارآفرینی در سال ۹۶ انتخاب شد و لوح تقدیر چهره‌های ماندگار  را دریافت کرد.

این اجلاس در جهت ارج نهادن به تلاش‌های مدیران و کارآفرینان برتر کشور در راستای حمایت از کارآفـرینی و تشـویق واحدها و بنگاه‌های تجاری و اقتصادی در راستای تولید و ارائه خدمات و کالاهای با کیفیت به مشـتریان برگـزار شـد، همچنین شورای سیاست‌گذاری اجلاس بنا داشت واحدهای صنعتی و خدماتی را در حوزه‌های ذیل ارزیابی کرده و در صـورت تایید و کسـب امتیازات لازم از واحدهای برتر در قالب اهدای تندیس و تقدیرنامه «چهره های مـاندگار مـدیریت و کارآفـرینی سال ۱۳۹۶» تجلیل به عمل آورد.

مهرداد فوج‌لعلی فناور برتر استان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه، اظهار کرد: کسب تندیس چهره ماندگار برای استان و دانشگاه ارومیه و پارک علم و فناوری که یکی از مدیران شرکت‌های مستقر در آن هستم افتخار بزرگی است که باید به این دلیل  مسئولین مربوطه مساعدت‌های لازم را مبذول کنند.

وی با اشاره به دارا بودن بیش از ۳۰ اختراع ملی و ۲ اختراع جهانی ابراز امیدواری کرد: برای مخترعین تجاری‌سازی و برخورداری از حمایت‌های مادی و معنوی بسیار حائز اهمیت هست که با توکل به خدا و کمک مسئولین به راه خود برای کسب موفقیت‌های بیشتر ادامه خواهیم داد.

این جوان مخترع ادامه داد: کارآفرینی در بخش‌های صنعت، خدمات، کشاورزی و غذا، بازرگانی، آموزش، فناوری اطلاعات، بهداشت و ایمنی، سلامت، زیباشناختی، مدیریت کسب و کاربرای انتخاب چهره ماندگار سال مورد بررسی هیأت ممیزی قرار گرفته است.

انتهای پیام/

false
true
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false