×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
true
false

کامران زینال زاده صبح امروز در نشست با روسای کارگروه‌های تخصصی ستاد پایش پژوهشکده دریاچه ارومیه که در محل سالن جلسات استانداری آذربایجان غربی برگزار شد اظهار داشت:  پذیرفتن شرایط بحرانی و شناخت مشکلات و نواقصات برنامه‌های تدوین شده در تعیین مسیر حرکت درست و رسیدن به هدف نهایی یک شرط لازم و ضروری در روند احیا دریاچه ارومیه است.

وی تصریح کرد: ستاد پایش پژوهشکده دریاچه ارومیه با مجموعه کارگروه‌های تخصصی سعی می‌کند با نظارت بر اجرای برنامه‌ها و تحلیل داده‌ها شرایط آینده دریاچه را پیش بینی کند و راهکار مؤثر و مناسبی برای عبور از وضعیت سخت بحرانی را به مجموعه دستگاه‌های مرتبط به موضوع ارائه کند.

زینال زاده گفت: بر اساس  مطالعاتی که انجام شده این نتیجه حاصل شده است که نقشه راهی تدوینی و در حال اجرای دریاچه ارومیه به رغم تلاش‌های که شده نیاز به یک بازنگری دارد.

وی تصریح کرد: تاکنون کارهای که پیشتر همان کارهای روتین دستگاه‌های است و اغلب آنها سازه‌ای و عملیات عمرانی است به دستگاه‌ها تکلیف شده است.

رئیس پژوهشکده دریاچه ارومیه گفت: در برخی از همین پروژه‌ها پیوست‌های فرهنگی و اجتماعی آن نیز مغفول مانده است.

زینال زاده اظهار داشت: پژوهشکده دریاچه ارومیه به این جمع‌بندی رسیده که باید در یک کار مشترک با دستگاه‌ها و با خرد جمعی راهکارهای مؤثر برای دست‌یابی به اهداف برنامه‌ها و نجات دریاچه ارومیه تدوین شود.

انتهای پیام/

false
true
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false