×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
true
false

حجت‌الاسلام شیخ جواد مجتهد شبستری در گفت و گو با خبرنگار ندای ارومیه با اشاره به اقدام اخیر برخی نمایندگان مجلس در حمایت یکی از سران فتنه، اظهار کرد: نمایندگان محترم که اخیرا با انتشار یک نامه و یک بیانیه از یکی از سران فتنه حمایت کرده اند گویا برخی اصل های قانون اساسی را دیده اند اما چشم خود را بر روی اصول دیگر بسته اند.

وی افزود: در کنار اصولی که مورد توجه نمایندگان مذکور قرار گرفته، اصل ۱۷۶ قانون اساسی هم وجود دارد که می گوید مصوبات شورای امنیت ملی پس از تایید مقام معظم رهبری قابل اجراست.

نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: نکته دیگری که باید به آن توجه داشت این است که آزادی های اشاره شده در قانون اساسی آزادی های مشروع است نه آزادی برای فتنه گری و ایستادن در برابر انقلاب اسلامی.

وی ابراز داشت: نمایندگان محترم در حمایت از کسانی از قانون دم می زنند که خود قانون را زیر پا گذاشتند و هماهنگ با اربابان خارجی شان در برابر قانون و مجریان قانون ایستادند و مدت ها برای نظام مشکل ایجاد کردند.

حجت‌الاسلام شبستری تصریح کرد: این که شورای عالی امنیت ملی بنا به مصالحی، تصمیمات مقتضی را برای این فتنه گران اتخاذ کرده که طبق اصل ۱۷۶ قانون اساسی به منزله قانون و لازم الاجراست.

نماینده مردم آذربایجان غربی در مجلس خبرگان رهبری افزود: کسانی که دلشان برای فتنه گران می سوزد و برای آزادی آنان به برخی از اصول قانون اساسی تمسک می کنند خوب بود در سال ۸۸ هم برای دفاع از انقلاب و کشور به این قوانین کشور تمسک می کردند و باید از این آقایان پرسید آن سال ها کجا بودند که در برابر قانون شکنان بایستند.

وی ابراز داشت: به این نمایندگان توصیه می کنم یک مقداری هم به فکر مردم و مشکلات آنان باشند و در زمینه مشکلات اقتصادی که اولویت و درد اصلی مردم است به آقای رئیس جمهور تذکر بدهند

حجت‌الاسلام شبستری خاطرنشان کرد: از نظر نمایندگانی که دغدغه شان حمایت از فتنه گران است آیا داشتن شغل جزو حقوق شهروندی محسوب نمی شود؟ آیا نبود گرانی و رکود جزو حقوق شهروندی مردم نیست؟ چرا در این زمینه ها اقدامات لازم را انجام نمی دهند و به رئیس جمهور تذکری داده نمی شود؟

انتهای پیام/

false
true
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false