×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
true
false

معاون امور اجتماعی بهزیستی آذربایجان غربی گفت: هم اکنون ۲۹ هزار کودک زیر ۶ سال در ۷۳۸ مهد تحت پوشش قرار دارند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ندای ارومیه، مهرداد مطلبی امروز در جمع خبرنگاران که به مناسبت آغاز هفته بهزیستی تشکیل شد اظهار داشت: هم اکنون ۲۹ هزار کودک زیر ۶ سال در ۷۳۸ مهد تحت پوشش قرار دارند.

وی با اشاره به اینکه در سال گذشته ۱۶ مهد در مناطق آسیب خیز استان ایجاد شد تصریح کرد: امسال نیز ۲۰ مهد دیگر در آذربایجان غربی ایجاد می شود.

معاون امور اجتماعی بهزیستی آذربایجان غربی با تاکید بر اینکه ارتقاء کمی و کیفی مهدهای استان در دستور کار قرار دارد افزود: هم اکنون ۱۰ درصد کودکان استان از خدمات مهد، بهره مند هستند.
وی با اشاره به فعالیت دفتر زنان و خانواده معاونت امور اجتماعی بهزیستی استان بیان کرد: در این رابطه هم اکنون به پنج هزار و ۵۲۵ نفر خانواده مستمری پرداخت شده و اولویت این اداره کل نیز آماده سازی شغلی مددجویان این دفتر است.
مطلبی با اشاره به لزوم اجرای طرح بیمه زنان سرپرست خانوار گفت: هم اکنون در این طرح یک هزار و ششصد و ۲۴ نفر وجود دارد که ماهانه به آنها بیمه پرداخت می شود.

معاون امور اجتماعی بهزیستی آذربایجان غربی با بیان اینکه هم اکنون ۱۹ مرکز خانه کودکان و نوجوانان در استان وجود دارد اظهار داشت: از این تعداد سه مرکز در سال گذشته ایجاد شد.

وی با اشاره به اینکه هم اکنون فعالیت خدمات سیار و جمع آوری کودکان خیابانی همچون گذشته دنبال می شود گفت: در سه ماهه نخست امسال ۸۶ نفر ساماندهی شدند.

false
true
false
false

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false